Виски Black Bush 0,70л - Сет со 2 чаши

1,590 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Виски Black Bush 0,70л - Сет со 2 чаши

Black Bush е совршен спој на висока концентрација од повеќе сингл малт виски, созревано во дрвени буриња, направени од цреша. Уникатниот рецепт по кој е создаден Black Bush има богат вкус и овошни ноти со длабок интензивен „карактер“ избалансиран до неверојатна перфекција. Совршено пакување за подарок со 2 чаши за максимално уживање на пијалокот.
chartarrow

1

50

100

40%
Златнa
Шери, црвено јаболко и зачини
Богат вкус и овошни ноти
Шери и зрнести плодови
Ирска

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Ирска
Алкохол од јачмен, Вода и Карамел
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка