Текила Real Bianco Camino 0,70л

750 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Текила Real Bianco Camino 0,70л

Оваа текила има многу нежен и лесен вкус со транспарентна боја, кој совршено го доловува духот на Мексиканската текила.
chartarrow

1

50

100

35%
Бела
Сино агаве и шеќерна трска
Благ вкус на агаве
Диво агаве
Мексико

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Мексико
Жесток алкохолен пијалок од 35% јачина
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка