Концентрирано пире од зелено јаболко Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од зелено јаболко Mixer 1л.

Во моментот на нивната совршена зрелост, зелените јаболки се берени од полињата во Италија и претворени во ова неодоливо Mixer пире. Киселкастиот вкус и умерената блажина од овошјето совршено се вклопува во подготовката на коктели, смуди рецепти и безалкохолни пијалоци.
Зелена
Киселкаст вкус на зелено јаболко

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Концентрат од сок и пире од јаболко (72,5%), шеќер, закиселувачи: лимонска киселина, јаболкова киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, антиоксиданс: аскорбинска киселина, конзерванс: потасиум сорбат.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка