Концентрирано пире од диња Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Концентрирано пире од диња Mixer 1л.

Сакате да уживате во вкусот на летото во текот на целата година? Mixer пирето од диња претставува 100% овошно пире од диња, совршено за Вашите коктели во текот на целата година. Свежи дињи одгледувани во Италија и Шпанија преточени во овошно пире за долготрајно уживае во вкусот на летото.
Нежно портокалова
Благ вкус на зрела диња

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Концентрат од сок од диња (40%), шеќер, пире од јаболко, закиселувачи: лимонска киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, ксантан гума, конзерванс: потасиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка