Концентрирано пире од пешн фрут Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од пешн фрут Mixer 1л.

Посакувате егзотичен вкус на Вашиот коктел? Овошното пире на Mixer е она што Ви е потребно. Погоден е за постигнување на максимален егзотичен вкус во коктели, десерти или пак безалкохолни пијалоци.
Нежно портокалова
Тропски и егзотичен вкус на пешн фрут

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Сок од маракуја и концентрат од пулпа (63%), шеќер, закиселувачи: лимонска киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, ксантан гума, антиоксиданс: аскорбинска киселина, конзерванс: потасиум сорбат.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка