Сируп од бозел Mixer 0,75л.

485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп од бозел Mixer 0,75л.

Сируп полн со вкус и мирис на бозел. Совршен за подготовка на познатиот коктел Hugo. Може да се подготви и раствори во вода и да се ужива со многу мраз и кришки лимон.
Светло жолта
Бозел

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, екстракт од бозел (1,5%), концентрат од сок од лимон, природни ароми, закиселувачи: лимонска киселина.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка