Сируп од лешник Mixer 1л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Сируп од лешник Mixer 1л

Богат вкус на лешник и карамелизиран шеќер. Комплетно се совпаѓа во подготовката на коктели, кафиња и одговара во подготовката на десерти.
Светло кафена боја
Лешник

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, паста од лешник (1%), ароми,
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка