Јаворов сируп Mixer 1л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Јаворов сируп Mixer 1л

Mixer Јаворовиот сируп содржи органски сируп од Канада. Може комплетно да се користи како прилог на Вашиот појадок со вафли и Американски палачинки. Претставува замена и се користи како заблажувач во коктели, смуди рецепти и ледени чаеви.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, јаворов сируп (5%), ароми, концентрат од сок од лимон, конзерванс: потасиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка