Концентрирано пире од капина Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од капина Mixer 1л.

Додадете шмек на капина во Вашите коктели. Задржете го вкусот на ова овошје во текот на целата година и подготвувајте различни пијалоци. Од алкохолни коктели до смуди рецепти, шејкови и летни лимонади со многу мраз. Се што треба да направите е да го растворите во сооднос 1:5. Уживајте во незаменливиот и автентичен вкус на капина!
Tемно виолетова
Капина

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, концентриран сок од јагода (35%), пире од капина (20%), концентриран сок од јаболко, лимонска киселина, ароми, средство за згуснување (пектин ), антиоксидантно средсво: аскорбинска киселина, прехрамбени бои: антоцијани, средство за конзерванс: калиум сорабти
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка