Вермут Martini Bianco 1л со подарок

700 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Вермут Martini Bianco 1л со подарок

Кралицата на сите бели вермути, Мартини Бианко! Искористете ја можноста да добиете 2 оригинални брендирани чаши од последната колекција на МАРТИНИ и воедно уживајте во вашиот омилен вермут!

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка