Вермут Martini Riserva Ambrato 0,75л

1,000 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Вермут Martini Riserva Ambrato 0,75л

Создаден од креаторите на Мартини, овие два се автентични Вермути од Торино. И во Рубино и во Амбрато се користат Италијански вина, безпрекорно блендирани со локалните и егзотични состојки. Дизајниран во чест на традиционалните методи, користени од првите МАРТИНИ мастер хербалисти, тие предизвикуваат возбуда со нивниот вкус, арома, текстура и боја.
chartarrow

1

50

100

18%
Бела
Мед и свежо измелен бибер
Свежа јагода со мелен бибер
Долг цветен финиш

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Вино, Алкохол, шеќер, Природни ароми и екстракти, Карамел
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка