Пенливо вино Martini Prosecco 0,75л со подарок

690 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Пенливо вино Martini Prosecco 0,75л со подарок

Martini Пенливото вино од областа Просеко, Италија. Совршена здравица за секој среќен момент во вашиот живот
Дозволете си вистинско италијанско доживување со прекрасните ноти на Martini Prosecco. Одберете го вашиот сет со подарок 2 кристални Martini чаши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка