Водка Grey Goose le Citron 0,70л со три чаши

2,510 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Водка Grey Goose le Citron 0,70л со три чаши

Вкуси свежина со секоја голтка од француската страст со шише Grey Goose le Citron со 3 кристални Grey Goose чаши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка