Виски Dewar's 0,70л со подарок 2 чаши

945 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Виски Dewar's 0,70л со подарок 2 чаши

За сите вистински љубители на најдоброто шкотско виски, овој сет од Dewar`s со две стаклени чаши е задолжителен избор за префинето доживување.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка