Вотка Eristoff 1л со подарок 2 чаши

830 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Вотка Eristoff 1л со подарок 2 чаши

Оригинален вкус, тројно дестилиран според специјална руска техника, за неповторливо префинето уживање – посебно спакувано за вас во сет со две флуоресцентни чаши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Вотка Eristoff 1л
2 флуоресцентни чаши
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка