Џин Bombay Sapphire 0,70л со подарок 2 Bombay чаши

1,110 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Џин Bombay Sapphire 0,70л со подарок 2 Bombay чаши

Вкусот на Бомбај Сафир е создаден преку процес на инфузија на пареа. Комплексна ароматична течност, која носи балансиран вкус.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка