Вотка Grey Goose 0,70л x2 со подарок

5,040 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Вотка Grey Goose 0,70л x2 со подарок

Животот е полн со моменти, големи и мали, планирани и спонтани и на тие моменти им треба нешто што е достојно за оваа пригода. Вотка Grey Goose со неспоредлив квалитет без компромис. За вас сет од 2 шишиња Вотка Grey Goose 0,70 л со подарок Grey Goose тoрба за плажа. Совршен подарок во вашиот живот.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
вотка Grey Goose 0,70л x 2
торба за плажа Grey Goose оригинал
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка