Вермут Martini Riserva Ambrato 0,75л и Martini Riserva Rubino 0,75л со подарок Мартини ќебе

2,250 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Вермут Martini Riserva Ambrato 0,75л и Martini Riserva Rubino 0,75л со подарок Мартини ќебе

Аперитив и дигестив, вермут со боја на рубин и килибар направен од посебни вина. Вермут Мартини Амбрато резерва 0,75л и Мартини Резерва Рубино 0,75л со подарок 1 оригинално Мартини ќебе за опуштени и релаксирани зимски викенди.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка