Вермут Martini Riserva Rubino 0,75л

1,000 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Вермут Martini Riserva Rubino 0,75л

Создаден од креаторите на Мартини, овие два се автентични Вермути од Торино. И во Рубино и во Амбрато се користат Италијански вина, безпрекорно блендирани со локалните и егзотични состојки. Дизајниран во чест на традиционалните методи, користени од првите МАРТИНИ мастер хербалисти, тие предизвикуваат возбуда со нивниот вкус, арома, текстура и боја.
chartarrow

1

50

100

18%
Црвена
Бибер, јагода/малина
Прилично овошен вкус на бобинки и бибер
Свежо мелен бибер
Италија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Вино, Шеќер, Алкохол, Природни ароми, Екстракти и Карамел
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка