Кафе Vergnano 1882 Cremoso (x10)

220ден 150 ден
Важи до: 31.12.2021
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Кафе Vergnano 1882 Cremoso (x10)

Златниот и густ крем од капсулите Caffe Vergnano Cremoso е постојан.
Неговиот чист ароматичен израз потсетува на ориенталните зачини со
интересни вкусови на ванила и црн бибер.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
ванила и црн бибер
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Латинска Америка
100% Арабика 10 x 5 гр. Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка