Кафе Pellini Supremo (x10)

240ден 160 ден
Важи до: 31.12.2021
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Кафе Pellini Supremo (x10)

Pelini Supremo претставува нова колекција на Италијанско еспресо. Поседува елегантна арома и нежно печење на кафето што го прави посебно и достојно да се смести во категоријата на Pellini Luxury Coffee.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
Цветни и Овошни ноти и Мед
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Бразил / Гватемала / Колумбија / Етиопија
100% Арабика
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка