Кафе Vergnano 1882 Lungo Intenso (x10)

220 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Vergnano 1882 Lungo Intenso (x10)

Кафе капсулите Лунго се мешавина составена од најдобрите
зрна кафе Арабика. Мешавина од кафе со фин избалансиран
вкус со малку зачинети тонови.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
малку зачинета арома
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Латинска Америка
100% Арабика 10 x 5гр. Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка