Кафе Vergnano 1882 Intenso (x10)

220 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Vergnano 1882 Intenso (x10)

Долготрајната бронзена крема од капсулите Caffe Vergnano Intenso го
подобрува карактеристичниот вкус на темно чоколадо на Африканските кафиња.
Неговиот долг вкус потсетува на солени ноти на печени бадеми со малку зачинети тонови.
тонови.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
темно чоколадо и зачинети бадеми
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Латинска Америка
100% Арабика 10 x5гр. Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка