Кафе Vergnano 1882 Portofino (x10)

220ден 150 ден
Важи до: 31.12.2021
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Кафе Vergnano 1882 Portofino (x10)

Кафето Vergnano 1882 Portofino е едно од екслузивната линија на Vergnano кафињата која што се произведува исклучиво за мегународни пазари и е инспирирано и добива форма од убавините на италијанскиот град Portofino.
Мирисно кафе со деликатен вкус и мазна арома.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
миризлива и мазна арома
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Латинска Америка
100% Арабика 10 x 5гр. Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка