Шоља за кафе Vergnano 1882 g

450 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Шоља за кафе Vergnano 1882 g

Дајте допир на елеганција на паузата за кафе. Шољата за кафе Vergnano 1882 има совршена форма за вкус на најдоброто еспресо. Тврд порцелан произведен во Италија.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка