Бренди St.Remy VSOP 0,70л

620 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Бренди St.Remy VSOP 0,70л

Гладок и разноврсен. St.Remy VSOP е совршен вовед во уникатен и конзистентен стил производниот опус на производителот. Неговиот специфичен бленд е олдтајмер. Има свеж и овошен мирис. Балансиран со дрвенасти и ноти на ванила. Има гладок и добро балансиран вкус со ноти на ванила и малина. ST.REMY е број 1 Француско бренди во светот
chartarrow

1

50

100

40%
Златно-кафена боја
Свеж и овошен мирис
Ванила и Малина
Млечно чоколадо и Лешник

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Франција
Алкохол од грозjе, Вода и Природна боја
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка