Коњак Remy Martin VSOP 0,70л

2,650 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Коњак Remy Martin VSOP 0,70л

Оригинално создаден во 1927 VSOP еволуирал во VSOP Mature Cask Finish во 2012 година. Овој пијалок е перфектна хармонија на моќни и елегантни ароми.Има перфектна хармонија помеѓу цврстиот карактер на зрело овошје и нежни ноти на сладок корен, нудејќи огромна комплексност на елегантни и моќни ароми.
chartarrow

1

50

100

40%
Темно златна
Ванила , зрела јаболка и печена кајсија
Ванила, мед и суви смокви и чипс од банана
Тартуф и Мед

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Франција
Алкохол од грозjе, Вода и Природна боја
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка