Кафе Must Lungo (x10)

150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Must Lungo (x10)

Совршена арома, интезивен и продолжен вкус спакуван во Nespresso компатибилни капсули. Наменето за оние кои го обожуваат интензивниот вкус на кафето.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Какао и Бадем
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

30% Арабика / 70% Робуста
Географско потекло

Колумбија / Етиопија
30% Арабика / 70% Робуста
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка