Чај Must Камилица (x10)

150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Чај Must Камилица (x10)

Со интензивна арома и вкус овој пијалок е погоден за секого за било кој дел од денот.
Големина на шоља:

110ml
Камилица
Камилица
10 x 2 г.
Nespresso® compatible

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

/
ситно исечкани ливчиња од камилица
10 х 2 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка