Чај Must Нане (x10)

150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Чај Must Нане (x10)

Мешавина од зелен чај и нане, создадена во Мароко. Овој чај е одличен за да кажете топло добредојде на Вашите гости или одличен пијалок за време на неформална средба. Има гладок и деликатен вкус и нуди максимално уживање поради неговиот освежувачки вкус.
Големина на шоља:

110ml
Зелен чај и нане
Зелен чај и нане
10 x 2 г.
Nespresso® compatible

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

/
зелен чај и нане
10 х 2 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка