Безалкохолен Аперитив Martini Vibrante 0.75л

0 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Безалкохолен Аперитив Martini Vibrante 0.75л

Од 1863 година, MARTINI ги зближува луѓето преку главното италијанско искуство на Aperitivo. Со рецепти пренесени низ генерации мајстори, MARTINI ги предизвикува перцепциите за безалкохолните пијалоци со опсег што покажува неверојатен избор и вкус без компромиси.
0%
Црвен рубин
Деликатна арома на цитрус
цитрусни ноти, проткаени со медитерански зачини
Италија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Откако полека ќе го отстраниме алкохолот од нашето вино, зачувувајќи ги автентичните карактеристики, ги внесуваме вкусовите на нашите супериорни ботанички производи, вклучувајќи ги Артемизија и Бергамот. Резултатот е аперитиво што е непогрешливо МАРТИНИ.

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка