Безалкохолен Аперитив Martini Floreale 0.75л

0 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Безалкохолен Аперитив Martini Floreale 0.75л

Од 1863 година, MARTINI ги зближува луѓето преку главното италијанско искуство на Aperitivo. Со рецепти пренесени низ генерации мајстори, MARTINI ги предизвикува перцепциите за безалкохолните пијалоци со опсег што покажува неверојатен избор и вкус без компромиси.
0%
нежна жолта боја на Опал
Нежна арома на камилица
Комплексен флорален вкус
Италија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Откако полека ќе го отстраниме алкохолот од нашето вино, зачувувајќи ги автентичните карактеристики, ги внесуваме вкусовите на нашите супериорни ботанички производи, вклучувајќи ги Artemisia и римска камилица. Резултатот е аперитиво што е непогрешливо МАРТИНИ.

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка