Сода Campari 10х98мл.

690 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Сода Campari 10х98мл.

Готов производ, спремен за конзумација за сите оние кои се љубители на Campari. Мали шишиња полнети со вкусен Campari напиток.
chartarrow

1

50

100

10%
Светло црвена боја
Цреша, ловоров лист
Нане, крвав портокал, цреша и мед
Каранфилче, кора од портокал
Италија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Шеќер, Алкохол, Вода, Овошни екстракти и Минерална вода
10 во пакување
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка