Кафе Must Puro Arabica (x16)

310 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Кафе Must Puro Arabica (x16)

Богата арома, сочен вкус со ноти на темно чоколадо за оние кои препознаваат добар квалитет. Италијанско еспресо кое со сигурност ќе ги задоволи сите Ваши сетила. Dolce Gusto компатибилна капсула полна со богата арома.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Темно чоколадо и Мед
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Колумбија
100% Арабика
16 х 7 г.
Dolce Gusto® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка