Coco Hot


Потребни состојки:
-30 мл. Bacardi Black рум
-2 дози кафе Must Puro Arabica
-20 мл. пире од кокос Mixer
-шлаг пена

Додадете ги сите состојките во шолјата и добро промешајте. Потоа додадете ги дозите кафе и на крајот декорирајте со шлаг пена.


Додади производ
150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
310 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
980 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот


Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка