Кафе Must Puro Arabico (x10)

150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Must Puro Arabico (x10)

Богата арома, сочен вкус со ноти на темно чоколадо за оние кои препознаваат добар квалитет. Италијанско еспресо кое со сигурност ќе ги задоволи сите Ваши сетила.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Темно чоколадо и Мед
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Колумбија
100% Арабика
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка