Вотка Eristoff Black 0,70л

590 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Вотка Eristoff Black 0,70л

Дури ни најтемните ноќи не можат да се споредат со црната боја на Еристоф Блек. Овој интригантен и заводлив спирит, ги спојува деликатните вкусови на шумски плодови со арома на црна рибиза и нијанса на јаболко. Темен пијалок за темни ноќи.
chartarrow

1

50

100

18%
Темно кафена
Јака арома на пеперминт
Свежи листови од нане, чај од нане, камилица, цитрусна кора и длабоки ноти на коренести билки
Суви сливи и готвено овошје
Грузија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Грузија
Жесток алкохолен пијалок од 20% јачина
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка