Коњак Remy Martin VSOP 0,70л. - Сет со чаша

2,760 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Коњак Remy Martin VSOP 0,70л. - Сет со чаша

Оригинално создаден во 1927 VSOP еволуирал во VSOP Mature Cask Finish во 2012 година. Овој пијалок е перфектна хармонија на моќни и елегантни ароми.Има перфектна хармонија помеѓу цврстиот карактер на зрело овошје и нежни ноти на сладок корен, нудејќи огромна комплексност на елегантни и моќни ароми. Совршено пакување со брендирана чаша за максимално уживање во пијалокот
chartarrow

1

50

100

40%
Темно златна
Ванила, зрела јаболка и печена кајсија
Ванила, мед и суви смокви и чипс од банана
Тартуф и мед

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Франција
Алкохол од грозjе, вода, природна боја
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка