Концентрирано пире од праска Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од праска Mixer 1л.

Mixer концентрираното пире од праска е создадено со свежи и доволно благи праски со потекло од Италија. Претставува одличен додаток на Вашите коктели или смуди рецепти.
Светло портокалова
Праска

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Концентрат од пире од праска (61%), шеќер, закиселувачи: лимонска киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, конзерванс: потасиум сорбат, антиоксиданс: аскорбинска киселина.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка