Концентрирано пире од папаја Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од папаја Mixer 1л.

Без никаков процес на пастеризација, Mixer концетрираното пире од папаја на Вашиот пијалок му дава комплетна тропска свежина за максимално уживање. Идеално за коктели, смуди рецепти и безалкохолни пијалоци.
Портокалова
Тропски вкус на папаја

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, сок од папаја и концентрат од пире од папаја (41,3%), пире од јаболко, концентрат од сок од јаболко
Закиселувачи: лимонска киселина
Ароми и агенси за згуснување: ксантан гума
Конзерванс: потасиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка