Концентрирано пире од Yuzu цитрусно овошје Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од Yuzu цитрусно овошје Mixer 1л.

Вкусете го ова концентрирано пире од Yuzu агрумите кои се вистинска реткост. Уживајте во егзотичниот вкус на Вашиот коктел.
Светло жолта
Мандарина, Лимон и Лимета

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода. Сок од Yuzu (17,5%), концентриран сок од лимон (7,5%), агенс за закиселување, лимонска киселина, природни вкусови, средство за згуснување: пектин, конзерванс: натриум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка