Концентрирано пире од киви Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од киви Mixer 1л.

Подготвено од киви кои се одгледувани во Италија, ова Mixer пире претставува вистинско освежување за Вашиот коктел, смуди или пак безалкохолен пијалок.Семките содржани во пирето се доказ за природниот процес на обработка на овошјето.
Зелена
Егзотичен вкус на киви

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Сок од киви и концентрат од пире од киви (62,4%), шеќер
Закиселувачи: лимонска киселина
Ароми и агенси за згуснување: пектин, ксантан гума
Конзерванс: потасиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка