Концентрирано пире од брусница Mixer 1л.

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од брусница Mixer 1л.

Шише полно со егзотичен вкус. Брусницата потекнува од Северна Америка од каде што и најмногу е актуелна, а пирето на Mixer е погодно за подготовка на најпознатите светски коктели како Sex on the beach и Cosmopolitan. Може да се ужива и како одличен летен пијалок со многу мраз растворен во вода во сооднос 1:5.
Светло виолетова
Егзотичен вкус на брусница

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Сок од брусница и пире од концентрат од брусница (58%), шеќер, закиселувачи: лимонска киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, ксантан гума, конзерванс: потасиум сорбат, антиоксиданс: аскорбинска киселина.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка