Сируп од јагода Mixer 1л.

485 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп од јагода Mixer 1л.

Несомнено јагодата е првиот синоним за летниот период. Доколку сакате да го задржите вкусот во текот на целата година користете го Mixer сирупот од јагода и засладете ги Вашите омилени коктели, десерти или сладолед во секој период од годината.
Црвена
Јагода

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, концентрат од сок од јагода (15%), ароми, закиселувачи: лимонска киселина
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка