Сируп Амарето Mixer 0,75л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп Амарето Mixer 0,75л

Mixer Амарето сирупот е направен со природни вкусови за да се пстигне автентичниот вкус на Италијаснките традиционални колачиња. Совршено се совпаѓа со неколку коктели.
Крем боја
Амарето колачиња и бадем

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, природни ароми, паста од бадем
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка