Сос Dolche de Leche Mixer 1,4л

600ден 520 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сос Dolche de Leche Mixer 1,4л

Автентичен и оригинален сос Mixer Dolche De Leche, погоден како додаток на вашите десерти. Совршено одговара во комбинација со сладолед од ванила и како додаток во кафе.
Темно кафена боја
Путер и Карамела

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
"Гликозен сируп, шеќер, рехидрирано обезмастено млеко (25%), вода, сол, ароми, згуснувач: ксантан гума, емулгатор: соја лецитин, регулатор на киселост: лимонска киселина, конзерванси: калиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка