Сос темно чоколадо Mixer 1,4л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сос темно чоколадо Mixer 1,4л

Замислете ја Вашата чоколадна торта со екстра чоколаден сос. Сето тоа е можно со вкусниот и незаменлив чоколаден сос на Mixer. Сосот дава вкусна блажина, но и остар вкус од темното чоколадо. Со овој сос може да подготвите топло чокоалдо, ладно кафе или пак топол зимски коктел
Црна боја
Чоколадо

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Глукозен сируп, чоколадо во прав 13% (какао, шеќер), вода, шеќер, ароми, сол, регулатор на киселост: лимонска киселина, конзерванси: калиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка