Сос Карамела Mixer 1,4л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сос Карамела Mixer 1,4л

Уште еден одличен сос од асортиманот на Mixer. Освен како додаток на десерти, сладолед и кафе може да го користите и како додаток во некои коктели и топло чоколадо.
Tемно кафена боја
Kарамела

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Глукозен сируп, вода, карамелизиран шеќерен сируп, шеќер, ароми, сол, регулатор на киселост: лимонска киселина, конзерванси: калиум сорбат.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка