Рум Bacardi Carta Blanca 1л со подарок

1,050 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Рум Bacardi Carta Blanca 1л со подарок

Изненадете го вашето друштво со коктел направен со Bacardi Carta Blanca во оригинална Bacardi чаша.
Уживајте во најпопуларниот рум во светот Bacardi Carta Blanca и добијте подарок 3 оригинални Bacardi чаши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка