Ликер Amaro Averna 0,70л со подарок 2 чаши

890 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Ликер Amaro Averna 0,70л со подарок 2 чаши

Averna е популарен италијански горчлив ликер (класифициран како амаро ) кој се уште се произведува како оригиналниот рецепт со природни состојки од 1868 година на билки, корења и цитрус. Што точно е вклучено во оваа растителна мешавина е мистерија (или тајна) во најголем дел, но калинка и есенцијални масла на горчливите лимони се вклучени во листата.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка